Accommodation (with extras) & tourist attractions. You are welcome to cooperate with us!
Look forward to seeing you all in Toruń!!! www.copernicana.pl , e-mail: biuro@copernicana.pl
Hotels in Toruń
Wyobraź sobie, że jest 1900 rok i odwiedzasz rodzinę żony w Polsce. Podczas pobytu, natrafiasz na drewniane koła daszkowe i zaczynasz się zastanawiać jakie właściwości miałyby, gdyby wykonać je ze stali. Tego doświadczył Andre Citroën i postanowił kupić patent od Polaków. Tak zaczęła się historia dwóch szewronów.

WYDARZENIA

Życzenia noworoczne od ACI i Automobilklubu Toruńskiego

Mamy nadzieję, że rok 2022 pozwoli nam ponownie spotkać się, na poziomie krajowym i międzynarodowym, na całym świecie. Światowe Spotkanie Miłośników Citroëna 17 ICCCR w Toruniu 2022 roku z pewnością jest jednym z najważniejszych punktów naszego programu. Czekamy na Was wszystkich. Więcej

Classic Gala Schwetzingen 2021

Znowu zawitaliśmy do pięknego Schwetzingen. Stoisko 17 Zlotu Citroenów ICCCR 2022, Torunia i kujawsko - pomorskiego znadjowało się przy jednej z glównych alei. Cóż pisać, jak zwykle było cudownie. W tym roku nie wygrał Citroen, ale Renault NN 6CV Torpedo z Inowrocławia. Była to dotakowa forma promocji naszego regionu.

StarDrive Katowice2021

Nie mogło nas w tym roku zabraknąć we wrześniu na kolejnym StarDrive. Cóż za piękne wydarzenie, rajd, konkurs elegancji, po prostu działo się. Stoisko 17 Zlotu Citroenów ICCCR 2022 zawsze pięknie prezentuje się wśród zabytkowych samochodów. Samochód z Torunia zdobył główną nagrodę w swojej kategorii.

Old Timer Metting Baden Baden 2021

Z racji COVID-19 w zeszłym roku nie mogliśmy gościć w Baden Baden. Z niecierpliwością czekaliśmy na to wydarzenie w tym roku. Jak zwykle promowaliśmy 17 Zlot Citroenów ICCCR2022. Spotkanie zakończyło się miłą niespodzianką, samochód z Torunia otrzymał główną nagrodę. Gratulujemy.

W dniu 08.06.2021 spotkaliśmy się z Konsulem Honorowym Francji w Polsce

Omówiliśmy z p. Alain Mompert kwestie współpracy podczas imprezy i cieszymy się na spotkanie z właścicielami Citroena w Toruniu w przyszłym roku.

POLECAMY STRONY